NATIONAL GEOGRAPHIC

NATIONAL GEOGRAPHIC W2300 FOTO TASKA NA RAMENO  MIRRORLESS TMAVA SEDA  HAMA 55506900

NATIONAL GEOGRAPHIC W2300 FOTO TASKA NA RAMENO MIRRORLESS TMAVA SEDA HAMA 55506900 e-shop >>

PÚZDRO PRE FOTOAPARÁT . National Geographic ponúka nové produkty radu Walkabout. . Taška cez rameno W2300 kolekcia Walkabout Vám ponúkne komfortné uloženie techniky pri každodenných dobrodružstvách. Taška ponúka priestor a ochranu.. HAMA informácie >>HAMA 55507500 NATIONAL GEOGRAPHIC W2161 MEDIUM SATCHEL STREDNA TASKA TM SEDA

HAMA 55507500 NATIONAL GEOGRAPHIC W2161 MEDIUM SATCHEL STREDNA TASKA TM SEDA e-shop >>

TAŠKA . Brašňa ponúka priestor a ochranu pre váš DSLR, 1-2 objektívy, rôzne multimediálne zariadenia ako notebook 15,4'', tablet a iné príslušenstvo. . Predné vrecká sú vhodné pre osobné veci (mobil, doklady). . Vonkajšie.. HAMA informácie >>4D CITYSCAPE 4DCity Puzzle - Staroveké Grécko (National Geographics)

4D CITYSCAPE 4DCity Puzzle - Staroveké Grécko (National Geographics) e-shop >>

Postavte si 3D mapu / maketu Starovekého Grécka, vrátane najznámejších pamiatok a budov v licenciu National Geographic. Je len na Vás či si zostavíte, ako vyzeralo Grécko za doby mocného štátu Sparty, v čase peloponézskej vojny alebo za vlády Alexandra Veľkého. Jednotlivé vrstvy sa skladajú na seba a posledný dimenziou je potom čas. Po zostavení sa pomocou aplikácie môžete dozvedieť viac o jednotlivých pamiatkach, ich pôvode a histórii. Stačí pamiatku len zamera.. poštovné zdarma >>4D CITYSCAPE Puzzle - Staroveký Egypt (National Geographics)

4D CITYSCAPE Puzzle - Staroveký Egypt (National Geographics) e-shop >>

Postavte si 3D mapu / maketu Starovekého Egypta, vrátane najznámejších pamiatok a budov v licencii National Geographic. Je len na Vás či si zostavíte, ako vyzeral Egypt pred výstavbou pyramíd, v čase vlády Tutanchamóna alebo po dobití Egypta Arabmi. Jednotlivé vrstvy sa skladajú na seba a poslednou dimenziou je potom čas. Po zostavení sa pomocou aplikácie môžete dozvedieť viac o jednotlivých pamiatkach, ich pôvode a histórii. Stačí pamiatku len zamerať vaším mobiln.. poštovné zdarma >>4D CITYSCAPE Puzzle - Staroveký Rím (National Geographics)

4D CITYSCAPE Puzzle - Staroveký Rím (National Geographics) e-shop >>

Postavte si 3D mapu / maketu Starovekého Ríma, vrátane najznámejších pamiatok a budov v licenciu National Geographic. Je len na Vás či si zostavíte, ako vyzeral Rím za Hannibalovej invázie, za vlády cisára Augusta alebo v čase zániku Antického impéria. Jednotlivé vrstvy sa skladajú na seba a posledný dimenziou je potom čas. Po zostavení sa pomocou aplikácie môžete dozvedieť viac o jednotlivých pamiatkach, ich pôvode a histórii. Stačí pamiatku len zamerať vaším .. poštovné zdarma >>4D CITYSCAPE 4DCity Puzzle - Staroveká Čína (National Geographics)

4D CITYSCAPE 4DCity Puzzle - Staroveká Čína (National Geographics) e-shop >>

Postavte si 3D mapu / maketu Starovekej Číny, vrátane najznámejších pamiatok a budov v licencii National Geographic. Je len na Vás či si zostavíte, ako vyzerala Čína za vlády dynastie Ming, v čase pred výstavbou Veľkého čínskeho múru alebo keď k nej bola pripojená Sibír. Jednotlivé vrstvy sa skladajú na seba a poslednou dimenziou je potom čas. Po zostavení sa pomocou aplikácie môžete dozvedieť viac o jednotlivých pamiatkach, ich pôvode a histórii. Stačí pamiatk.. poštovné zdarma >>Príslušenstvo | Príslušenstvo pre fotoaparáty | Púzdra

Televízory, Audio a Video | Foto | Brašne, púzdra, batohyDomáce potreby: Kontakt